Reykjavík Music Mess 2013


Reykjavik Music Mess to impreza, która odbędzie się w tym roku dopiero po raz trzeci w stolicy Islandii. Początkowo koncerty miały miejsce w klubach Nasa i Nordic House, aczkolwiek ten pierwszy już nie istnieje. Stąd też tegoroczna edycja rozegra się na scenach niedawno otwartego klubu Volta oraz powszechnie już znanego Kex Hostel. Tym razem czas muzycznej zabawy przypada na weekend 24-26 maja. Zostali już ogłoszeni pierwsi artyści, którzy wystąpią w tym roku – pochodzą zarówno z kraju jak i zagranicy.

Zagrają kapele z Australii – DZ Deathrays – oraz Wielkiej Brytanii – Withered Hand.

Islandzkie podwórko reprezentowane będzie przez:

Bloodgroup – wrócą z europejskiej trasy promującej swój najnowszy album Tracing Echoes. Tutaj możecie poczytać i posłuchać, co w tym roku mieli do powiedzenia Muzyce Islandzkiej.

MAMMÚT – jest już zwiastun nadchodzącego albumu tego rockowego zespołu!

Oyama – shoegaze’owa sensacja islandzkiej sceny muzycznej, podczas tegorocznej edycji festiwalu stuknie im dopiero roczek stażu wspólnego grania. W styczniu ukazała się debiutancka EPka zatytułowana I Wanna, a na koncertach można już usłyszeć nowe kawałki!

Muck – materiał na nową płytę jest już gotowy. Tylko czekać, aż ogłoszą datę premiery i pokażą swój nowy teledysk.

W najbliższym czasie poznamy kolejnych artystów.

Sprzedaż biletów rusza 2 kwietnia za pośrednictwem strony midi.is, a więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie festiwalu:

www.reykjavikmusicmess.com

Written By
More from úlfurinn
Październik z Myrrą i Elín
Znamy już pełny rozkład jazdy na polskiej trasie dwóch czarujących singer-songwriterek z...
Read More
Leave a comment