Nowy teledysk Legend – Benjamite Bloodline

W tym tygodniu ukazał się nowy teledysk Legend do piosenki Benjamite Bloodline z wydanego w ubiegłym roku albumu Fearless. Tym razem nie zobaczycie już beztrosko spędzonych godzin w Reykjavíku jak w przypadku City, więc raczej przygotujcie się na bardziej demoniczną psychodelię. Trochę czasu upłynęło, zanim ten klip ujrzał światło dzienne, ale już można go obejrzeć!

Pomysłodawcą jak i współreżyserem teledysku jest Krummi Björgvinsson, połowa projektu Legend. Prócz niego reżyserią i filmowaniem zajęli się także Haraldur Sigurjónsson i Frosti Jón Runólfsson (koncertowy perkusista zespołu, znany także z Klink), który to czuwał również nad procesem montażu. Zaangażowany w prace nad nagrywaniem materiału był też Brynjar Snær Þrastarson.

Jak podaje kanadyjska wytwórnia Artoffact Records, która w grudniu wydała Fearless w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie oraz Europie, trwają pracę nad przygotowaniem EPki z remixami Legend. W tej chwili nie są znane jeszcze żadne tytuły zremiksowanych piosenek ani wykonawcy, którzy się nimi zajmą, ale miejcie oczy i uszy szeroko otwarte. Duet nie zamierza dać sobie chwili wytchnienia, bowiem z początkiem kwietnia rozpoczął także na poważnie komponowanie i tworzenie materiału na drugi album.

Od 11 kwietnia można też zamówić debiutancką płytę LegendFearless – na winylowym nośniku za pośrednictwem Amazon. Przyjemność ta kosztuje 25,08$ i darmową przesyłką płyta ma dotrzeć do właściciela w ciągu 2-4 tygodni.

Soundcloud

Written By
More from úlfurinn
Reykjavík Music Mess 2013
Reykjavik Music Mess to impreza, która odbędzie się w tym roku dopiero...
Read More
Leave a comment