Gus Gus – historyczna prapremiera nowego albumu

Linie ICELANDAIR zaprezentują najnowsze wydawnictwo pionierów electro Gus Gus na miesiąc przed oficjalną premierą. Album Araban Horse ujrzy światło dzienne 23. maja, ale już teraz jako pierwszy album w historii zostanie przedpremierowo zaprezentowany w czasie lotu.

ah

To ósmy album w dorobku grupy, która sprzedała świecie ponad 700 tysięcy albumów. „Ludzie będą słuchali tego albumu po raz pierwszy na wysokości 30 tysięcy stóp” – wyjaśnia DJ Margeir, jeden z najsłynniejszych islandzkich DJ i dodaje: „jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że Islandia ma niewiele ponad 300 tysięcy mieszkańców, niesamowite jest jak islandzka muzyka zdobyła uznanie poza granicami wyspy. Oczywiście mamy również złą muzykę, ale musisz leciec innymi liniami, żeby jej posłuchać.” Dj Margeir walczy z tandetną muzyką puszczaną podczas lotów i postanowił stworzyć unikalną składankę wyselekcjonowanej przez niego muzyki, aby pasażerowie mogli się inspirować dobrą muzyką. Playlisty będą zmieniane co trzy miesiące.

Od dziś wypada latać jedynie liniami Icelandair. Miejmy nadzieję, że niebawem i inni przejrzą na oczy i stwierdzą, że muzyka w środkach komunikacji jest po prostu zła i czas zmienić na lepszą.

Gus Gus Myspace
ICELANDAIR

More from dawid po prostu
UWAGA! Konkurs! Do wygrania album Myrry Rós „Kveldúlfur”.
Wczoraj w Szczecinie zakończyła się pierwsza trasa koncertowa Myrry Rós. Niebawem opublikujemy...
Read More
Leave a comment