Bloodgroup 2012


W czasie mroźnej zimy 2012 Bloodgroup wybierze się w trasę koncertową. Nie rzucali słów na wiatr, mówiąc po ostatnim występie w Polsce, że wrócą wkrótce. Nowa płyta co prawda ma ukazać się w następnym roku, a data jest jeszcze bliżej nieznana, ale kwartet już zaplanował, które miejsca odwiedzi. Polska będzie pierwszym przystankiem. Czekają nas aż 4 występy. Pierwszy raz przyjechali tu w lutym tego roku, a do lutego 2012 doliczymy się łącznie… 7 koncertów! Wygląda na to, że polubili polską publiczność.

22.01 – Warszawa, Powiększenie
23.01 – Kraków
24.01 – Wrocław, Puzzle
25.01 – Poznań, Blue Note

Miejsce koncertu w Krakowie nie jest jeszcze znane.

Można uznać, że zespół nie wie, co to bezczynność. Aktualnie zajmują się nagrywaniem trzeciego albumu, ale jeszcze w tym roku pojawią się w różnych miejscach na świecie. Na początku października dadzą 2 koncerty na festiwalach w… Chinach! Kilka dni później w rodzimej Islandii zagrają także dwukrotnie razem z Yunioshi & Spaceships Are Cool, co może oznaczać pracowite wieczory dla braci Jónsson. Końcem miesiąca zaś można będzie poczuć ich ogromną energię w Petersburgu.

19 sierpnia niemiecka wytwórnia AdP Records wypuściła na rynek Dry land. Płyta ta będzie teraz także dostępna w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, Słowacji i Polsce.

Written By
More from úlfurinn
Kolejne wieści od Worm Is Green
Worm Is Green, islandzki zespół z Akranes poruszający się w przestrzeniach trip-hopowych,...
Read More
Join the Conversation

1 Comment

Leave a comment