Wesprzyj Útidúr

Zespół Útidúr rozpoczął kampanię na platformie IndieGogo. Już prawie ukończył pracę nad nowym wydawnictwem o tytule Detour, które zawierać będzie siedem premierowych utworów. Po przygodzie z bardziej akustycznymi brzmieniami znanymi z debiutanckiego krążka This Mess We’ve Made, członkowie Útidúr całkiem dobrze odnaleźli się w elektronice. Aby 15 kwietnia wydać w Islandii nową EPkę, nad którą pracują już od dłuższego czasu i bardzo chcą się nią podzielić ze światem, zespół potrzebuje nieco wsparcia ze strony słuchaczy. Muzycy z własnej kieszeni wyłożyli fundusze na nagrania, ale żeby album mógł się ukazać, niezbędne są ostatnie szlify, mastering i produkcja.

Wykorzystując ideę IndieGogo, Útídur pragnie znaleźć fundusze na pokrycie kosztów wytłoczenia 1000 kopii nowej płyty oraz stworzenia dla nich okładek (koszt rzędu 2000€). Nagrania muszą być jeszcze poddane procesowi masteringu (500€). Wasze wsparcie znaczy dużo! A oto jak sam zespół zaprasza do zaangażowania się w projekt:

Islandczycy z Útídur oferują możliwość szybkiego dostania własnej kopii albumu, nad którym pracują już od 2 lat, a rezultat, jaki otrzymali – jak sami przyznają – powinien być wyjątkowy. Można również wspomóc zespół, zaopatrując się w koszulkę limitowanej edycji zaprojektowaną przez wokalistę i lidera Gunnara Örna, podpisaną płytę CD wraz z debiutanckim albumem w pakiecie, sygnowane pałki perkusisty Lalliego, którymi grał przez ostatnie pół roku czy grafiki wykonane przez wszystkich 8 członków zespołu. Útidúr może zagrać nawet w Twoim pokoju bądź też napisać i nagrać w studiu specjalnie dla Ciebie piosenkę. Warto sprawdzić! Do końca kampanii zostało jeszcze 28 dni.

http://www.indiegogo.com/projects/utidur-new-record

Written By
More from úlfurinn
Leave a comment