Pascal Pinon zagrają w Sopocie!

tumblr_meidlvQNw51r9fqs2o1_500Jest nam niezmiernie miło, że wreszcie możemy to ogłosić – Ásthildur i Jófríður czyli duet Pascal Pinon zagrają w Polsce! I to już za 3 tygodnie! Koncert odbędzie się w poniedziałek, 19 sierpnia o godz. 21.30 w klubie Sfinks 700 w Sopocie. Występ będzie częścią Festiwalu Literacki Sopot. Jeśli chcecie zobaczyć i usłyszeć te niesamowite dziewczyny na żywo, to musicie się pospieszyć. Wstęp na koncert po okazaniu bezpłatnego zaproszenia dostępnego w punkcie informacyjnym (Plac Przyjaciół Sopotu), a ilość zaproszeń jest ograniczona.

Zapowiedź koncertu na stronie Festiwalu. Polecamy też naszą recenzję albumu Pascal Pinon – „Twosomeness”.

A Literacki Sopot ma też inne islandzkie niespodzianki. W ramach festiwalu odbędzię się również spotkanie z Yrsą Sigurðardóttir, jedną z najpopularniejszych islandzkich pisarek. Jej najnowsza powieść „Statek śmierci” ukazała się niedawno nakładem Wydawnictwa Muza. Więcej o autorce i spotkaniu – tutaj.

Oprócz tego wiele innych atrakcji dla miłośników Skandynawii – spotkania autorskie i pokazy filmowe. Festiwalowe wydarzenia odbywać się będą w najważniejszych i najczęściej odwiedzanych przez turystów i mieszkańców miejscach: Państwowej Galerii Sztuki, Miejskiej Bibliotece Publicznej, Muzeum Sopotu, Zatoce Sztuki, Dworku Sierakowskich, Placu Przyjaciół Sopotu, Klubie Sfinks 700, na Molo.

 

http://www.literackisopot.pl/
literacki sopot

 

Written By
More from Bartek Wilk
Muzyczne inspiracje Jóhanna Jóhannssona
Jego Msza Dronowa wykonana podczas tegorocznego Sacrum Profanum była jednym z ważniejszych...
Read More
Leave a comment