Myrra Rós po raz trzeci w Polsce!

Myrra Rós

Myrra Rós zawita do Polski po raz trzeci w swojej karierze! Bez zbędnych ozdobników, za to z wielką szczerością zaprezentuje swoje utwory przed polską publicznością. Zaznała już u nas mrozów, a także jesiennego „upału” w krakowskim klubie Kolanko no. 6. Ujawniła jedno z miejsc, w których zagra tym razem! Wieści o następnych pojawią się wkrótce.

Myrra zagra w Krakowie 8 października podczas cyklicznej imprezy z muzyką alternatywną organizowanej przez Borówka MusicNiepokorni. Koncert odbędzie się tradycyjnie dla tego wydarzenia w klubie studenckim Żaczek. Prócz Islandki na scenie pojawią się też polscy songwriterzy – Patrick The Pan i Inqbator. Żaczek zapewnia atmosferę magiczną i kameralną, a koncertom towarzyszyć będzie wystawa zdjęć Pauliny Kozłowskiej, studentki UJ.

Songwriterka z Islandii pracuje ostatnio nad nową płytą swojego solowego projektu w klimacie folkowych pieśni, ale także rozwija współpracę z wieloletnim przyjacielem Júlíusem Björgvinssonem, który towarzyszył jej na perkusji podczas pierwszej polskie trasy koncertowej. Nowy projekt nazywa się VAR. Myrra solowo podbiła już serca Islandczyków swoimi koncertami, zatem wyruszyła na podbój Europy i trzeba przyznać, że dobrze jej idzie. Wrześniową trasę spędzi z przyjaciółmi z Árstíðir w Niemczech, po czym pojawi się w Polsce. Dodatkowo, Myrra zaprezentuje się na scenie w kreacji polskiej projektantki Pat Guzik!

Myrra Rós
8 października 2013 r. o godz. 19.30
klub studencki Żaczek w Krakowie
al. 3 Maja 5

Bandcamp

Written By
More from úlfurinn

2013 w moich oczach

Rok 2013 w muzyce islandzkiej ciężko tak po prostu ubrać w słowa....
Read More

Dodaj komentarz